Červenec 2012

Ahoj!

19. července 2012 v 10:40 | Borburetka
Ahojky moc se omlouvám že sem tu dloho nebyla, mám rozbitej notebook a ted mám vypůjčenej od strejdy.. Byla sem jen na mobilu ale to už koikrát sem napsat nešlo... S jezdcem a koníkem to asi nevýde.. zatím vůbec nepřišly.. a to mě docela mrzí protože sem se na ně těšila.

- Koníci se maj fajn.. brzo až seudělá konečně hezky bych se mohla vypravit na pole a nafotit náké fotky..
Ale je tu háček mám rozbtej foták a než ho opravý taky nevim jak dloouho to bude takže se omlovám i za to..

Posledních pár dnů tady jenom prší a prší a prší . Je to děsné nemužete nic dělat jenom sedět doma.. a ještě když nemáte počítač tak jen čučet naDVD e to hrozný..

V srpnu mi maj konečně začínat opravdové prázdnny:D :D možná pojedem na moravu.. pojedem do Španělska. a ještě různý výlety.
O čem bychměla ještě psát.. no to už je as všechno tak ahoj!!:)

hamardius

10. července 2012 v 13:49 | borburetka$$$&%%54_23gcfdrcgg


Nejstarší koník mé sbírky SCH. Nikdy sem se vám o něm nezmínila ale teprve před chvíli jsem ho našla na půdě mezi ostatními hračkami z děctví. Tento nádherný hřebec (nevím plemeno ale mám podezření že je to knabstrupper) je z roku 1996. Je trošku poškrábaný jeden rejhanec přes oko a pár škrábancu.. ale nedivte s eje ještě po mé mamce.:)

Jak..

9. července 2012 v 9:45 | Borburetka
Ahoj! To je něco že sem se zase ozvala co?:D Mám docela na pilno a chci si užívat prázdniny.. Většinou trávím den tady na blogu a koukám na články:D sem líná je sama psát ale také je ted sezóna.. Jaká sezóna?? Fourcrossu. a také nemám pořád čás když jezdime do belgie do polská či do pece pod sněžkou:D nojono..:D

Novinky.. Hádejte kdo knám přijede?? Anooo táta mi obědnal toho koně s jezdkyní a bud dneska nebo zejtra by je měl přivézt.:D Uvidíme ale hned jak přijedou tak vám je vifotím:)

Zatím Ahoj!

-----BORBURETKA----

Promiňte..:(

1. července 2012 v 20:45 | Borburetka
Ahoj zdravim takže.. omlouvám se že sem tu nebyla v sobotu sme vozili děti /(na koních) na cvičáku v Mokřinách a tak sem tady nebyla.. do stáje sem přišla už v deset ráno a byly sme tam asi až do 8 a potom sem šla spát ke kamarádce a dneska sem byla znova nakoních a ani nemám moc náladu napsaní takže pár dní psát nebudu moje nejlepší kamarádka utekla z domu a hledá se..
:'(

Takže zatim Borburetka!:/
Ta stimi rovnátky je ona♥ Naše poslední společná fotka..:(