Láska až to bolí 2.díl

26. listopadu 2011 v 12:16 | borburetka
Lenka: Jo! koukni! Dominika se koukla za roh , a jo! ten syčák! Pojď dokud nám zbává ještě čas , kam? Do Saďáku. ( Saďák byl park kde se pořádaly slavnosti ale jenom když se mělo zaco.. jako první máj atd.. Ale chodilo se tam i normálně a holky tam měly kamarády) Jo máš reht nebudu si dělat hlavu z kluka kterej se mi líbí!!! Prosimtě! Po světě je hodně hezkých kluků a určitě jezčích než Vápno! Nojo poď dem ať to stihnem za hodinu a půl mám být doma.

Šly uviděly tam kamarády , Čonku,Patrika,Markétu,Sandru,Nona,Kikinu , Marka a Emila. Ale coto? Někdo tam sedí na trámu lanovky.. Dva kluci který holky ještě neviděly.. No Dominika jednoho znala jmenoval se Pepa. Holky šly hned nahoru na Zadní trám lanovky a sedly si tam... Byla tam nuda. Kluci se rozhodly že se bude hrát na babu :DD Holky cože? Lenka teda nešla.. Zato co Dominika jo. Kluci Emil,Pepa a ten další se schovaly do lodě , tam kde začínala Lanovka , Najednou Emil zavolal "Hej! ty v modrý bundě"! Lenka se otáčela ale nevěděla kdo mluví, Emil zavolal " tady dole"! Lenka sklonila hlavu dólů, a tam Emil. Hned jak uviděl že Lenka na jeho hlas reagovala tak pošeptal aby to slyšela jenom Lenka " Karadymu se líbíš" Lenka mávla rukou, a když odcházela za Dominikou tak na ní Emil zakřičel " Budeš s ním chodit"?
Lenka reagovala ale dělala jako kdyby nic neslyšela. Hned jAK JE TO přestalo bavit tak se rozhodly že budou hrát na policajty a zloděje. tentokrát Lenku přesvědčily aby hrála taky,tak tedy jo! Hned jak se chtěla přisunout k davu kamarádu cestu jí zabral Emil a říkal jestly s ním teba Lenka bude chodit. Lenka ZASE mávla rukou tentokrát to slyšel i Karady, že jí to Emil říká. Karady na to: " Co zase já?!" potom mu to docvaklo " Jo jasně"! zasmál se a otočil se ke kámošům. Emil šel taky Lenka s Dominikou taky vákorát se vybíralo kdo co bude.... Lenka přemýšlela.. uplně zapoměla na hru ...

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama