Láska až to bolí!- 1.díl

21. října 2011 v 20:38 | borburetka
Byl krásný den Lenka přišla ze školy a doma ji čekal neskutečný bordel v jejím pokoji, nebyla zrovna nadšená že to musí uklízet ale vrhla se do toho. Po pár hodinách měla uklizeno i s tím že uklidila celý horní patro, šla do kuchyně za mamkou s prosbou jestly si může zavolat kamarádce Dominice jestly nechce jít ven. Samozřejmě že půjde ráda tak se domluvily že budou v 15:00 u gymlu kam obě dvě chodily.
Sešly se tam. Lenka se ptá Dominiky kam půjdou , prej že asi na hřiště co bylo nedaleko té vesničky kde bydlely, vždycky tam viděly kluki z gymplu jeden namyšlenější než druhej ale s tím se nic dělat nedalo. Po půl hodině byly na hřišti samozřejmě že na hřišti nikdo nebyl ale oni i s tima klukama chodily na kopeček kde to všechno začalo.
Holky šly směrem ke kopečku a koho tam nevidí kluky,kluci věděly že holky tam půjdou zase jako včera tak tam byly.Vráťa,Denis a Patrik se prutce otočily když slyšeli písničky od holek, Vráťa se hned s klukama pustil do řeči protože se s Lenkou neměly moc v lásce , holky šly nakonec trávníku k zabradlý sedly si, a za pár minut se k nim přiženuly kluci a povídají: Aa-hoj holky co tady zase děláte? Coby? sme tu jako každý jiný vítani! Jo to vim ale tenhle palouček pod kopcem je náš ! Noa co? prudce Lenka zvedla hlavu, Vráťa:nic prosimtě!
To je dobře! a teď u jďete chceme si povídat ! Nojo sorry!
Po hodině později šli domů a Vráťa nenápadně za nimi, myslely si že je sleduje ale odbočil ale stejnak si vzal skratku oni ho neviděly protoe věděly kudy jde a čekaly dokud ho nevidely on už ze zatáčky vycházel,a už šly , stejnak je dohonil a povídal si snima teda aspo|ň s Dominikou o škole...
Když sme došly k jeho baráku on šel domů a zavřel vrátka ale když holky zašli zaroh otevřeli se vrátka a Vráťa šel zase na hřiště ,Lenka hned jak uslyšela branku se vrátila zpět a Uviděla Vráťu jak jde na hřiště otočila se a šla za Dominikou jí říct že Vráťa šel směrem k hřišti Dominika: cože?...........

Pokračování Příště

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Naervon Naervon | Web | 21. října 2011 v 22:32 | Reagovat

"Jděte, my si chceme povídat" a reakce na to od kluka "Nojo sorry"? :D to jsou docela slušně vychovaní kluci :-D

2 heartranchbh heartranchbh | E-mail | Web | 22. října 2011 v 9:19 | Reagovat

[1]: :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama