Cesta k osudu 1.díl

21. října 2011 v 14:58 | borburetka
Byl krásný den Lenka přišla ze školy a doma ji čekal neskutečný bordel v jejím pokoji, nebyla zrovna nadšená že to musí uklízet ale vrhla se do toho. Po pár hodinách měla uklizeno i s tím že uklidila celý horní patro, šla do kuchyně za mamkou s prosbou jestly si může zavolat kamarádce Dominice jestly nechce jít ven. Samozřejmě že půjde ráda tak se domluvily že budou v 15:00 u gymlu kam obě dvě chodily.
Sešly se tam. Lenka se ptá Dominiky kam půjdou , prej že asi na hřiště co bylo nedaleko té vesničky kde bydlely, vždycky tam viděly kluki z gymplu jeden namyšlenější než druhej ale s tím se nic dělat nedalo. Po půl hodině byly na hřišti samozřejmě že na hřišti nikdo nebyl ale oni i s tima klukama chodily na kopeček kde to všechno začalo.
Holky šly směrem ke kopečku a koho tam nevidí kluky,kluci věděly že holky tam půjdou zase jako včera tak tam byly.Vráťa,Denis a Patrik se prutce otočily když slyšeli písničky od holek, Vráťa se hned s klukama pustil do řeči protože se s Lenkou neměly moc v lásce , holky šly nakonec trávníku k zabradlý sedly si, a za pár minut se k nim přiženuly kluci a povídají: Aa-hoj holky co tady zase děláte? Coby? sme tu jako každý jiný vítani! Jo to vim ale tenhle palouček pod kopcem je náš ! Noa co? prudce Lenka zvedla hlavu, Vráťa: Nic Konino jedna! a odešly Lenka už byla zvyklá že jí všichni nadávají tím spůsobem že jí trefí přímo na lásku ke koním, nevšimaly si toho a po hodině šly domů,domluvily se že zítra půjdou za Míšou jezdit na Lukovi.POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama