Vtipy :D

6. září 2011 v 14:50 | borburetka
Hrajou si dvě malá děvčátka na pískovišti a příjde k nim starší pán a povídá:"Holčičky máte rádi bonbónky?" Děvčátka: "Nó ty mi moc rádi." "Tak když mě políbíte na tvář tak vám každé jeden dám." Tak děvčátka souhlasí. Druhý den se to opakuje, ale už jim slibuje hrst bonbónů a chce se nechat políbit na čelo. Když k nim přichází i třetí den, tak ta jedna holčička říká té druhé: "Hele už zase jde ten úchyl." A ta druhá: "No jo, ten než nás ošuká tak budem mít cukrovku!!"

Vrátí se šestnáctiletá dcera z diskotéky a matka se jí ptá: "Neobtěžovali Tě kluci? Ne! Nesahali Ti na prsa? Ne. Na zadek? Ne? Nestrkali Ti ruce do kalhotek?Fakt ne, mami. To Ti nevěřím. Fakt mami, akorát mě drželi za uši. A proč? To nevím, ale říkali: Kuř Stáňo, kuř!"


Víš jaké maso je nejlepší?Pánské přední,je totiž brzy měkké,málo stojí,pouští štávu,rychle se udělá a nezůstává mezi zubama!


Souloží spolu dva manželé a manželka mu potom říká:Teda Pepo, ty seš jako včelka, jednou píchne a hned umře.


Tři manželské páry mají zájem vstoupit do ortodoxní sekty, kde podminkou pro iniciaci je čtrnáctidenní sexuální abstinence.Přijdou na přijímací pohovor a vrchní starší se jich ptá, jestli dodrželi tuto podmínku.První manžel odpovídá: - Jistě, bez problému, naše víra je silnější než pudy.Druhý manžel odpovídá: - No, druhý týden jsem si musel jít lehnout na gauč v obýváku, ale vydrželi jsme.Třetí manžel v rozpacích říká: - Ze začátku to šlo, ale potom manželka sahala na polici pro plechovku s fazolemi, ta jí spadla a jak se pro ní ohnula, tak jsem se neovládnul...- No ale to k nám nemůžete.- Já vím. Ostatně, do Hypernovy od té doby taky ne.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Naervon Naervon | Web | 6. září 2011 v 15:05 | Reagovat

První a poslední :-D  :-D

2 heartranchbh heartranchbh | E-mail | Web | 6. září 2011 v 15:19 | Reagovat

[1]: jj :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama