Září 2011

Parkur

24. září 2011 v 18:53 | borburetka
Dneska jsem si poprvé skočila překážky a to až do 80cm jednou u křížku i 1metr protože neskákál na střed dávám vám sem i video =)

http://www.youtube.com/watch?v=n1vrgl75YMs

Hej jablko! =D

18. září 2011 v 0:14 | borburetka
Tak sem si udělala čas a dávám sem video....=D
http://videoalbumy.azet.sk/hej-jablko/w900NEaRRIfWssEa/

No NWM

8. září 2011 v 14:44 | borburetka
No newim jak to bude ale asi blog ruším, protože nemám čas sem na gymplu máme 6.hodin a nestíhám psát...... Blog bude k dispozici budu obíhat koukat na fotky ale asi né psát i když něco napíšu ;) stzejnak sem nikdo nechodí navštěvnost je minimálně 9 lidí a to má být blog? no jasně ještě se rozmyslím ale nevim nikdo sem nechodí ;)...

Vtipy:D4

6. září 2011 v 18:00 | borburetka
Šéf přijme blondýnku jako uklizečku a hned jí uloží práci: "Umyjte podlahu ve výtahu!""V tomhle patře nebo ve všech?"

Přijde blondýnka na rentgen a na snímku se objeví druhá páteř.Doktor ji pošle ke gynekologovi a ten se jí ptá: "Používáte tampony?" "Pochopitelně ano" "A vyndaváte si předtím ten minulý?"

Pepíček se ptá maminky: "Táta mi říkal, že pocházíme z opice, je to pravda?""Nevím Pepíčku, já všechny příbuzné z tátovi strany neznám!"


Stojí černovláska,bruneta a blondýnka před zrcadlem pravdy(když někdo neřekne pravdu, tak ho schlamstne). První jde černovláska a řekne: "Já si myslím, že jsem nejchytřejší." Chlamst. Jde bruneta a řekne: "Já si myslím, že jsem nejkrásnější!" Chlamst Jde blondýnka a řekne: "Já si myslím..." Chlamst. :D

Jsou dvě mouchy na jedné půlce zadku a jedna povídá té druhé: "Pokud to nepřeskočíme tak jsme v prde*i!"Vtipy :D 3

6. září 2011 v 16:59 | borburetka
Vystoupí dvě blondýnky z auta a zabouchnou si vevnitř klíč. Jedna se zkouší dostat dovnitř pilníkem a druhá rukama. Vtom začne hřmít a jedna říká: "Ježiši Jano, začíná pršet a my jsme nezatáhly střechu!

Přijde paní učitelka do třidy a ptá se kdo včera umřel. Přihlásí se Pepíček a povídá: "Tomáš Marný." "Jak to víš, Pepíčku? Toho pána neznám." "Když jsem šel včera kolem ložnice našich, tak jsem slyšel jak tatínek říká:"To máš marný, ten už nevztane." :D


Blondýnka píše své matce sms z dovolené v Egyptě: "Je to tady nějaký divný, chlapi nejsou skoro vůbec oblečení, teplota venku je 32oC a já mám v notebooku už 2dny zamrzlí XP-čka a myš se sýra ještě nedotkla.


Povídají si dva chlápci:"Představ si, že se mi mezi kaktusy zabydlel ježek." " A co jsi s ním udělal?" "Zatím nic, nemůžu ho najít." :D


Blondýnka, bruneta a zrzka jedou načerno vlakem.Blíží se průvodčí a tak se schovají do pytlů. Průvodčí kopne do pytle se zrzkou a ta řekne: "Mňau!" Kopne do pytle s brunetou a ta řekne: "Haf!" Kopne do pytle s blondýnou a ta řekne: "Brambory!"

Leží moucha na stole a třepotá nožičkama přiletí druhá a ptá se:"Aerobik?" A ta co leží jí odpoví:"Ne Biolit".

Pepíček si vzal svoji novou chemickou soupravu do sklepa, kde celé odpoledne prováděl různé pokusy.Tatínek se vrátil z práce a šel se podívat, co synek tropí.Pepíček zrovna seděl obklopen baňkami a zatloukal cosi do zdi."Proč zatloukáš ten hřebík do zdi?" ptá se otec."To není hřebík," říká synek, "to je mrtvý červ.Chtěl jsem ho pomocí své speciální směsi oživit, ale on místo toho ztvrdnul na kámen." "Víš co? Ty mně dáš tu baňku s touhle chemikálií a já ti hned zítra koupím motorku!" Pepíček nepřemýšlel dlouho a podal tátovi baňku.Druhý den, když přišel Pepíček ze školy, tak před brankou stál na chodníku zbrusu nový Mercedes.Pepíček se šel zeptat tatínka, proč koupil auto a ne motorku."Motorku máš v garáži, synku," řekl otec, "ten Mercedes je od maminky."


Babička říká vnukovi: "Pepíčku, když kašleš dej si ruku před pusu!" "Neboj babi, mě zuby nevypadnou!" :D


Maminka jde s Pepíčkem poprvé do ZOO. Od první chvíle, co tam vejdou pepíček nadšeně výská:"Jéé opičká! Mamí koukéj opička!!" "Ticho Pepíčku, to je teprve paní pokladní!"

Vtipy :D 2

6. září 2011 v 15:38 | borburetka
Manželé leží spolu v posteli a muž má hroznou chuť na sex. Přitulí se ke své ženě, ale ta ho však odmítne slovy: "Dnes ne, já jdu zítra ke gynekologovi a on by to poznal." Tak se muž stáhne, leží a přemýšlí. Ale po chvíli se znovu přitulí:"A k zubaři jdeš zítra taky?"


- Pane doktore, mám strašně horlivého muže, který to všude chce.- Na tom není nic zlého, aspoň má o vás zájem.- Právě včera jsem stála u pračky, on přiskočil a zezadu...- Co je na tom tak divného?- Pane doktore, nehněvejte se, ale v Tescu?Rodiče vzali Honzíka na nuda pláž. Honzík se ptá maminky: "A mami, proč má některej pán toho pinďourka velkýho a některej malýho?" "To podle toho, jak je kterej z nich chytrej." Za chvíli Honzík povídá: "Mami, hele, tatínek kouká támhle na tu paní a je čím dál tím chytřejší.."


Manželka se miluje s nejlepším kamarádem svého manžela u sebe doma v posteli.Po milování zazvoní telefon.Manželka ho zvedne a říká: "Jo,ano,dobře,tak si to užij!".Milenec se ptá kdo to byl, ále manžel říkal, že s tebou hraje tenis.


Dvě blondýnky jdou do lesa pro vánoční stromeček. Po dvou hodinách hledání se jedna zeptá té druhé:"Tak co?" "Ále, nikde nic." "Víš co? Tak vezmeme nějaký bez ozdob."


Policista v zimě zastaví dvojici punkáčů a říká: "Dobry den, máte řetězy?""Ano, prosím, a basebalky taky."

Vtipy :D

6. září 2011 v 14:50 | borburetka
Hrajou si dvě malá děvčátka na pískovišti a příjde k nim starší pán a povídá:"Holčičky máte rádi bonbónky?" Děvčátka: "Nó ty mi moc rádi." "Tak když mě políbíte na tvář tak vám každé jeden dám." Tak děvčátka souhlasí. Druhý den se to opakuje, ale už jim slibuje hrst bonbónů a chce se nechat políbit na čelo. Když k nim přichází i třetí den, tak ta jedna holčička říká té druhé: "Hele už zase jde ten úchyl." A ta druhá: "No jo, ten než nás ošuká tak budem mít cukrovku!!"

Vrátí se šestnáctiletá dcera z diskotéky a matka se jí ptá: "Neobtěžovali Tě kluci? Ne! Nesahali Ti na prsa? Ne. Na zadek? Ne? Nestrkali Ti ruce do kalhotek?Fakt ne, mami. To Ti nevěřím. Fakt mami, akorát mě drželi za uši. A proč? To nevím, ale říkali: Kuř Stáňo, kuř!"


Víš jaké maso je nejlepší?Pánské přední,je totiž brzy měkké,málo stojí,pouští štávu,rychle se udělá a nezůstává mezi zubama!


Souloží spolu dva manželé a manželka mu potom říká:Teda Pepo, ty seš jako včelka, jednou píchne a hned umře.


Tři manželské páry mají zájem vstoupit do ortodoxní sekty, kde podminkou pro iniciaci je čtrnáctidenní sexuální abstinence.Přijdou na přijímací pohovor a vrchní starší se jich ptá, jestli dodrželi tuto podmínku.První manžel odpovídá: - Jistě, bez problému, naše víra je silnější než pudy.Druhý manžel odpovídá: - No, druhý týden jsem si musel jít lehnout na gauč v obýváku, ale vydrželi jsme.Třetí manžel v rozpacích říká: - Ze začátku to šlo, ale potom manželka sahala na polici pro plechovku s fazolemi, ta jí spadla a jak se pro ní ohnula, tak jsem se neovládnul...- No ale to k nám nemůžete.- Já vím. Ostatně, do Hypernovy od té doby taky ne.Sháním

5. září 2011 v 22:31 | borburetka
Ahojki sháním dva koníky samozřejmě bych brala jednoho nebo možná kdo by počkal oba :D Takže bych se chtěla zeptat jetsly někdo neprodává, neví odkaz na KENEBECE COUNTA, NEBO FOX VALLEY OLIVERA, mooc prosím chtěla bych je :)

Ostatní koně co chci ;)

4. září 2011 v 12:30 | borburetka
tal tady sou další koně co bych chtěla :DSamozřejmě né všechny ale napište do komentářů jaký by ste noporučovaly ;)

No jak to bude na vánoce?....

4. září 2011 v 12:14 | borburetka
Ahoj tak konečně budu psát něco o koních na vánoce jelikož a protože chci docela drahé koně asi za 120éček tak se nemůžu rozhodnout, bud jednoho za tich cca 120éček nebo více do tich 120éček ale dam sem zatím ty který chci ty drahý :D
Pár hlášek :D z FB

3. září 2011 v 23:20 | borburetka
Já existuju, protože měl Bůh smysl pro krásu. Ty existuješ, protože měl smysl pro humor. :D

Koukáš jako kdyby ti spadly hračky do kanálu

po trávě se nechodí po trávě se směje =D

Kdyby Tvůj mozek byl z čokolády, zaplnil by sotva jednu lentilku!


život je jako toaletní papír, úplně na hovno xD (pravda.... :/....)

Napij se, máš suchý kecy.

Nepřestala jsem tě milovat, jen sem se naučila bez tebe žít.Nebylo to snadné ale bylo to snazší než zapomenout.

Tebe potkat v noci v lese, tak se zakousnu do stromu a dělám, že jsem suchá větev.

Hláška ktertá pro tebe naprosto sedí :D

3. září 2011 v 23:06 | borburetka
Viděl jsem koně blejt, hada chcát, letadlo po zábradlí couvat, žábu do kamene pěstí bušit , ale co ty jseš za hajzla to jsem ještě neviděl. :D

Pasování Primáků

3. září 2011 v 10:25 | borburetka
Jo a ještě k minulému článku zjistila jsem, že při pasování Primáků a Prváků bude celá škola ty voe hej :D ale jo docela se těšim až na tu celou školu, taky pojedeme do Sedmihorek na 5dní a na konci školního roku Do Anglie♥ jůů já se těším ale nevím stou Anglíí protože cesta stojí 7609,- ale nemůsí se to platit hned třeba jen po kouskách třeba dneska jen 3000,- a příště další 4609,- No mamka si to roznmyslí a já dám vědět jinak škola v poho Ahoj.....

Jinak... webová stránka našeho gymplu ...: www.gymsos.com

Gympl II

3. září 2011 v 10:21 | borburetka
Task včera sem byla celý 4hodiny na gymplu a docela to šlo Sedim s Bárou Takže Bára s Bárou a Kuba s kubou za náma dobrý ne? :D Provedly nás po celý škole a všichni koukaly na nový Primáky , ale sekundáci sou šťastní že sme tam protože nejsou už nejmldaší :D Smradi co? :DD byly všichni v poho jak ve škole tak i ve třídě :) Tak snad to tak půjde dál ;)

Gympl

1. září 2011 v 9:32 | borburetka
Tak sem teď přišla z Gymplu docela se tam těším i na spolužáky a na všechno ale zase se netěším na učení bude to fuška ale je to teprve Prima tak co? .... :D Ale docela se těším na listopad na pasování Primáků protože ty co nás budou pasovat tak v jejich třídě je jeden kluk keterej se mi líbí ale pššššštt....!!!! :D :D :D No nic se loučím a jdu zase něco dělat a´t se nenudim ale stejnak je nejlepší že máme učitelku ze kterou maturitáci byly na 3.místě v karlovarském kraji ;) takže musíme být super třída ;) Tak Ahoj jdu přemlouvat tátu o náký stáblíky :D :)